هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس , از مجموعه ارزانترین هتلهای زنجیره ای میباشند که در عین ارزانی از سرویس دهی خوب و با کیفیت و قابل قبولی بر خوردارند .

همیشه اصلی ترین دغدغه هر مسافریانتخاب محل مناسب برای اقامت بودهو این دغدغهوقتی دو چندان میشود که مقصد سفر خارج از کشور و بودجه شما محدود باشد. برای انتخاب محل اقامت مناسب پارامترهای متعددی وجود دارد که با توجه به شرایط و سلایق افراد مختلف در گزینه نهایی و انتخاب آن تاثیر بسزائی دارد. در این مطلب به بررسی مزایا و معایب مجموعه هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریسمیپردازیم .

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس,کم کردن هزینه ها در پاریس ,گردشگری ارزان,هتل ibis, هتل ارزان در پاریس

Hotel ibis budget Paris Porte de Montreuil

سری هتلهای ibis زیرمجموعه گروه فرانسویAccorhotelsاست. این گروه مالک هتل های زنجیره ای متعدد در بازه لوکس تا بسیار ارزان بوده و مجموعا بیش از ۳۷۰۰ هتل را در مالکیت خود دارد. از سری لوکس Sofitel با ۱۲۱ شعبه و از سری میان رده Novotel با ۴۱۴ شعبه متعلق به این شرکت می باشد. هتل های ارزان این گروه ۴ شامل زیر مجموعه F1 و ibis budget و ibis styles و ibis می باشد که F1 ارزان ترین و ibis گران ترین آن ها می باشد. از مجموعه هتل هایارزان، ibis با بیش از۱۰۳۰ شعبه در ۵۹ کشور جزء مشهورترین هتل های ارزان قیمت جهان می باشد.

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس,کم کردن هزینه ها در پاریس ,گردشگری ارزان,هتل ibis, هتل ارزان در پاریس

مهمترین مزیت آن اعتماد به نام هتل و انتخاب بر آن است. از دیدگاه منتمیز بودن هتل و غیر مستعمل بودن وسایل آن جزء لاینفک ibis بود، البته در برخی هتل ها بویژه در شرق آسیا (پاتایا، بانکوک، کوالالامپور) موارد منفیدر نظرات مهمانان هتل در سایت های معتبر نظیرTripadvisor.comوجود دارد که بررسی کامل این سایت و سایتهای مشابه قبل از هرگونه انتخاب را اامی میکند. در هر صورت اکثر اتاق های ibis با وسایل به روز تجهیز شده و حداقل ها در آن به خوبی رعایت شده است. شاید استفاده بیش از حد از وسایل مدرن باعث القای فضایی سرد و بی روح (بویژه در اتاق ها) شود که در انتخاب شما مینواند تاثیر گذار باشد. همچنین عدم وجود یخچال در این هتل ها،باید در برنامه ریزی سفر شما لحاظ شود.

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس,کم کردن هزینه ها در پاریس ,گردشگری ارزان,هتل ibis, هتل ارزان در پاریس

Ibis Styles Hocirc;tel Paris Gare du Nord

نکته بعدی دقت در انتخاب شعبه هتل در هر شهر می باشد. در برخی از شهرها بیش از یک شعبه از این هتل وجود دارد که باید مناسب ترین موقعیت را انتخاب کرد. مثلا در استانبول سه هتل از سری ibis و ۹ هتل دیگر از Accorhotels وجود دارد. در حالیکه , در کمال ناباوری این گروه در پاریس 8 هتل (!!) دارد که البته بخشی ازآن ناشی از ساختار فرانسوی شرکت است. معمولا ibisبرای کاهش هزینه های خرید ملک، کمی دورتر از مرکز شهر واقع شدهاستکه میتواند در انتخاب شما بین این هتل و هتل ارزان قیمت سایر رقبا تاثیر گذار باشد.
خدمات ibis معمولا به عنوان یک هتل ارزان بدون صبحانه استو قیمت صبحانه در مقابل سرویسی که دریافت میکنید گران است و پیشنهاد منبرنامه ریزیبرای صبحانه در خارج از هتل است.

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس,کم کردن هزینه ها در پاریس ,گردشگری ارزان,هتل ibis, هتل ارزان در پاریس

Ibis Paris Tour Eiffel Cambronne

نکته جالب توجه در قیمت هتل های ibis یکسان بودن قیمتسایت رسمی هتلبا سایت های رزرو آنلاین هتل مانندBooking.comوAgoda.comاست. دلیل آن تضمینسایت رسمی برای ارایه پایین ترین قیمت است و بهنظر من یک مزیت دراین قضیه برای ما وجود دارد. در این حالت شما میتوانید به راحتی با ارسال یک ایمیل به هتل بدون نیاز به کارت های اعتباری اقدام به رزرو کنید و پس از رسیدن به هتل هزینه اقامت را پرداخت کنید.

با توجه به محدودیت فعلی کارت های اعتباری بین المللی برای ایران، در این صورتنیازی به سایتهای واسط نخواهید داشت. به این منظور پس از جستجوی شهر مورد نظر و با وارد شدن به صفحه اختصاصی شعبه هتل (مانند تصویر زیر) میتوانید ایمیل و حتی مختصات آن را جهت استفاده در سیستم GPS بیابید. در اکثر شعبات ibis اینترنت وای فای رایگان به صورت کدهای روزانه ارایه میشود که رایگان بودن آن را نیز میتوانید در گوشه پایین سمت چپ صفحه اختصاصی هتل کنترلکنید.

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس,کم کردن هزینه ها در پاریس ,گردشگری ارزان,هتل ibis, هتل ارزان در پاریس

استفاده از صفحه اختصاصی یکی از شعب هتل ibis در دبی برای رزرو بدون کارت اعتباری

اگر زیاد سفر میکنید متوانید از برنامه هایی که مجموعه Accor برای مشتریان وفادار دارد استفاده کنید. یعنی شما به ازای هر یورو پرداختی به مجموعه Accor امتیازی جمع میکنید که پس از جمع آوری حداقل امتیاز میتوانید از تخفیف های خاص بهره مند شوید.
در هر صورت، هتل ارزان ibis مانند هر هتلی مزایا و معایبی دارد که اصلی ترین مزایای آن را ذکر کردم. از طرف دیگر، خیلی مواقع میتوان هتلی با قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر از ibis یافت و یا برای یک سفر رمانتیک ibis را سرد خواهید دید. برای بسیاری از افراد نیز صبحانه جزء لاینفک اقامت در هتل است که با جمع کردنهزینه آن در قیمت اتاق، شاید دیگر توجیهی برای انتخاب این هتل وجود نداشته باشد.
آیا شما تجربه اقامت در هتل ibis یا سایر هتلهای گروه Accor را داشته اید؟

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی و به عنوان تنهاشرکت خارجی گروه Accor و بعنوان هتل های بین المللی دو هتل در تهران راه اندازی کرد که در فرودگاه امام خمینی واقع میباشند.

هتل اول با نامNovotelTehran Imam Khomeini Intl Airportدر ضلع جنوبی ترمینال اصلیفرودگاه بین المللی امام خمینیواقع شده و دارای ۳۰۰اتاق (شامل ۴ اتاق برای معلولین) است که در رده هتل های میان قیمت با هدف گیری مشتریان تجاری راه اندازی خواهد شد. این هتل ,در سایت رسمی هتل دراینآدرس میباشد .

هتل دوم بانامibis TehranImamKhomeiniIntlAirportدقیقا در مجاورت هتل قبلی یعنیNovotelواقع شده است وجزء هتل های ارزان قیمت این شرکت ۱۹۶ اتاق دارد.هتل Novotel تهران, دراینآدرس میباشد.

هتلهای ارزان و زنجیره ای ibis در پاریس,کم کردن هزینه ها در پاریس ,گردشگری ارزان,هتل ibis, هتل ارزان در پاریس

Novotel Tehran Imam Khomeini

منبع :

otrip

جهت کسب اطلاعات بیشتر در موردبهترین محله ها در پاریس برای اقامتکلیک کنید .

کاخ ورسای و راهروی ممنوعه

کاخ ورسای زیباترین و پربازدیدترین کاخ سلطنتی دنیا

برج سن ژاک پاریس در خیابان ریولی

هتل ,ibis ,های ,ارزان ,قیمت ,هتلهای ,در پاریس ,هتل های ,زنجیره ای ,این هتل ,می باشد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردابِ عاشقی ساخت استخر | تجهیزات استخر‎ پرسش مهر 20 دنیای نظافت پشتیبانی سایت وردپرسی backlinkamazing فصل تغییرات (...با تمام وجودم...) شاهین بلاگ shahin blag وبلاگ اویلان بزرگترین وبلاگ معرفی محصولات ارگانیک نمایندگی هانا HANNA و نمایندگی فروش محصولات هانا HANNA در ایران - آریان تجهیز