قیمت بلیطدیزنی لند پاریس,Disneyland Paris

قیمت بلیط دیزنی لند پاریس چقدر است ؟ بلیط دیزنی لند پاریس را از کجا میتوان خریداری کرد؟ بلیط تخفیف دار دیزنی لند پاریس را چگونه و از کجا باید تهیه کرد؟ آیا میتوان از ایران اقدام به خرید اینترنتی بلیط دیزنی لند کرد؟ چگونه و از طریق چه سایتی میتوان انجام داد؟ برای خرید بلیط دیزنی لند پاریس از داخل خود شهر به کجا باید مراجعه کرد؟ آیا میتوان برای خرید بلیط دیزنی لند پاریس به جای دلار , یورو پرداخت کرد؟.

در ایمیلها و پیغام هایی که در اپلیکیشنهای مختلف مثل ایمو , واتساپ و یا اپلیکشیناینستاگرام و یافیس بوککه از شما دوستان عزیز هر روزه دریافت میکنم , همواره سئوالاتی شبیه به جملات فوق را وجود دارد .البته بیشتر پیغام ها حاوی این سئوال است که چگونه می توان بلیط تخفیف دار دیزنی لند پاریس را تهیه کرد. من همواره تلاش کرده ام که جوابگوی تک تک سئوالات و پیامها بوده و راهنمائی بکنم .حجم زیاد این سئوالات و تکرار مکررات ، من را بر آن داشت تا در یک مقاله و پست ، راهنمایی های لازم درخصوص خرید و قیمت بلیط دیزنی لند پاریس را انجام دهم. پس به شما دوست عزیزی که راهی پاریس هستید و قصد رفتن به دیزنی لند پاریس را دارید و به دنبال خرید بلیط دیزنی لند پاریس هستید، توصیه می کنم این مطلب را بخوانید.

قیمت بلیط دیزنی لند,دیزنی لند,خرید بلیط دیزنی لند,بلیط ارزان دیزنی لند

قیمت بلیط دیزنی لند

خرید اینترنتی یا آنلاین بلیط دیزنی لند

سریعترین ، بهترین و ارزان ترین راه خرید بلیط دیزنی لند پاریس ، خرید ازوب سایتخود دیزنی لند است. اگر کارت اعتباری یا غیر اعتباری بین المللی دارید، میتوانید با رفتن به این لینک , بلیط خود را به سادگی تهیه کنید. بلیط خریداری شده را می توانید در گوشی حفظ کنید و یا پرینت بگیرید و با خود به آنجا ببرید. معمولا بلیط آنلاین حدود 20 یورو ارزان تر از بلیطی است که در بلیط فروشی دیزنی لند پیدا می کنید.

خرید بلیط دیزنی لند در شهر پاریس

اگر کارت بانکی ندارید نگران نباشید ، قاعدتا راههای دیگری نیز وجود دارد. خرید بلیط دیزنی لند در درب ورودی مجموعه دیزنی لند، با یک صف طولانی قابل انجام است. اما در این صورت، باید هزینه کامل بلیط را پرداخت کنید. اما نگران نباشید! بعضی از آژانس های مسافرتی و برخی از فروشگاه های بزرگ پاریس هستند که بلیط دیزنی لند را در تعداد بسیار بالا با قیمت پایین تر از قیمت بلیط دیزنی لند پاریس در خود پارک دیزنی لند خریداری کرده و آنها را در اختیار مشتریان شان قرار می دهند.

خرید حضوری

اگر امکان خرید آنلاین و یا شرایط خرید بلیط تخفیف دار به هر دلیلی برایتان میسر نشد، مستقیم به خود دیزنی لند رفته و بعد از عبور از صف بازرسی امنیتی، و به صف طولانی مراجعین در مقابل گیشه های خرید بلیط بپیوندید.

کدام یک از انواع بلیط دیزنی لند را بخرم ؟

هنگام خرید بلیط دیزنی لند با گزینه های متعددی مواجه می شوید. اما اصلا ماجرا را پیچیده نکنید. خیلی ساده است بلیط 1 روزه ویژه 2 پارک را انتخاب کنید. این بلیط با توجه به اینکه شامل همه بخش های پارک می شود، مقرون به صرفه تر از بلیط تک پارک است. البته اگر شب را در یکی از هتل های دیزنی لند می مانید، پس بلیط دو روزه یا تعداد روز بیشتر را تهیه کنید.

قیمت بلیط دیزنی لند

قیمت بلیط دیزنی لند پاریس : یک روزه دو پارک 74 یورو، یک پارک 61 یورو !

قیمت بلیط دیزنی لند پاریس در پارک دیزنی لند پاریس

پارک دیزنی لند برای اطفال از3 سال کمتر رایگانمیباشد و از3 تا 11 سال کودکو از12 سال به بالا بزرگسالمحسوب میشوند .

بلیط پارک دیزنی لند با انتخاب یک پارک از دو پارک ( استودیو والت دیزنی Walt Disney و دیزنی لند Disney Land ) , برای افراد از3 تا 11 سال مبلغ 48 یوروو برای افراد بیشتر از12سال مبلغ 61 یورو.

بلیط پارک دیزنی لند با انتخاب هر دو پارک ( استودیو والت دیزنی Walt Disney و دیزنی لند Disney Land ) , برای افراد از3 تا 11 سال مبلغ 68 یوروو برای افراد بیشتر از12سال مبلغ 73یورو.

رفتن به دیزنی لند پاریس

اگر با تاکسی بخواهید به دیزنی لند بروید، بستگی به مبدا هزینه ای بیشتر از 100 یورو باید بپردازید. اما در صورت استفاده از حمل و نقل عمومی پاریس، می توانید با رقمی کمتر از 20 یورو به دیزنی لند بروید.

چگونه به دیزنی لند برویم ؟ , اطلاعات کامل نقشه قطار و ایستگاه مربوطه

کدام یک از بازیها را انتخاب کنم ؟

انتخاب بین ده ها بازی جذاب و هیجان انگیز، کار را بسیار سخت کرده است. پس بهتر است از قبل بدانید که کدام بازی ها را امتحان خواهید کرد.

معروف ترین تجربه های دیزنی لند , در این مطلب لیستی از جذاب ترین بازی های دیزنی لند را شناسایی کنید.

خرید بلیط تخفیف دار دیزنی لند پاریس

همان گونه که قبلا توضیح دادم ، بعضی از آژانس های مسافرتی و برخی از فروشگاه های بزرگ پاریس هستند که بلیط دیزنی لند را در تعداد بسیار بالا با قیمت پایین تر از قیمت بلیط دیزنی لند پاریس خریداری کرده و آنها را در اختیار مشتریان شان قرار می دهند.

که البته بسیار ارزان تر از قیمت بلیط در ورودی دیزنی لند خواهد بود. از آنجا که هنگام خرید بلیط، باید آژانس مربوطه موجودی بلیط داشته باشد، باید از قبل از موجود بودن بلیط مطلع شوید. برای این منظور لطفا با در نظر گرفتن شرایطی که توضیح می دهم، برای خرید بلیط اقدام کنید.

 • حداقل دو روز قبل از رفتن دیزنی لند فرصت باقی مانده باشد. به عنوان مثال اگر قصد دارید که در روز یکشنبه به دیزنی لند بروید، برای خرید بلیط تخفیف دار باید حداکثر تا روز جمعه اقدام کرده باشید.
 • تعداد نفرات حداقل دو نفر و یا بیشتر باشد.
 • بلیط تخفیف دار صرفا شامل بلیط یک روزه برای دو پارک می شود که البته با توجه به قیمت مناسبش، از بلیط تک پارک هم ارزان تر خواهد بود.
 • ایمیلیشامل این اطلاعات زیر برای من ارسال کنید:
  • در قسمت موضوع (Subject) صرفا بنویسید:بلیط دیزنی لند پاریس
  • در متن ایمیل، صرفا روز مورد نظر (با ذکر تاریخ) و تعداد بلیط مورد درخواست را بنویسید.
  • ایمیل را به آدرس guideirani.france@gmail.com ارسال کنید تا ما موجود بودن بلیط را در آژانس های پاریس بررسی کرده و آدرس و مشخصات آژانسی که می توانید به آن مراجعه کنید را برایتان ارسال کنیم.
  • در زمان مشخص شده به آدرسی که به شما اعلام میشود مراجعه کرده و ضمن پرداخت وجه بلیط (که معمولا هر بلیط حداقل 15 تا 20 یورو کمتر از نرخ اصلی قیمت بلیط دیزنی لند پاریس است)، اصل بلیط ها را تحویل بگیرید.
  • امکان دریافت بلیط در محل هتل شما نیز وجود دارد که هزینه رفت و برگشت برعهده شما خواهد بود.

نام شما (اامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (اامی)

موضوع

پیام شما

مشاوره سفر

اگر برای سفرتان نیاز به مشاوره دارید، اکیپ ما به دو صورت رایگان و تخصصی در خدمت شما خواهم بود.

در صورت کوتاه بودن سوالتان دراینستاگرام و یافیس بوکما میتوانید سوال خود را ارسال کرده و در اسرع وقت جواب دریافت نمائید و یا اینکه در اپلیکیشنهای ایمو و یا واتساپ با شماره تلفن ( 0033603222879 در پاریس ) ( 88310810 - 021 , 09121694488 همکارو کارشناس ما در تهران ) صحبت کرده و در صورت نیاز به هماهنگی جهتخصوص رزرو محل اقامت ، بليط با نرخ مناسب پرواز ، امور مربوط به دريافت انواع ويزا ( تحصيلي ، اقامت ، الحاق به خانواده ، تجاري و توريستي ) با شماره همکار ما در ایران تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما ایمیل ارسال کرده و در اسرع وقت جواب بگیرید .

راهنمای محلی

اگر برای سفرتان نیاز به راهنمای محلی فارسی زبان دارید، اکیپ ما به دو صورت ساعتی و روزانه در خدمت شما خواهد بود.جهت اطلاعات بیشتر و انجام هاهنگی های لازم با استفاده از اپلیکیشنهای ایمو و یا واتساپ با شماره تلفن ( 0033603222879 در پاریس ) تماس بگیرید .

ساعات کاردیزنی لند پاریس:

پارک دیزنی لند همه روزه از ساعت 10 تا 23

پارک استودیو والت دیزنی همه روز هفته از ساعت 10 تا 19

آدرس :

77777 Marne-la-Valleacute;e

سایت رسمیدیزنی لند پاریس

کاخ ورسای و راهروی ممنوعه

کاخ ورسای زیباترین و پربازدیدترین کاخ سلطنتی دنیا

برج سن ژاک پاریس در خیابان ریولی

بلیط ,دیزنی ,لند ,پاریس ,پارک ,قیمت ,دیزنی لند ,لند پاریس ,بلیط دیزنی ,خرید بلیط ,قیمت بلیط ,افراد بیشتر از12سال ,برای افراد بیشتر ,بزرگ پاریس هستند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسباب بازی و وسایل کمک آموزشی کودکان chabcatela هارمونی باران برترین تجارت نقاشی انیمیشن دانشجو *منتظران ظهور* طعم خوش برنامه نویسی حفاظ شاخ گوزنی farasazehf