گردشگری ارزان و صرفه جوئی در هزینه های سفر به پاریس

گردشگری ارزان و صرفه جوئی در هزینه های سفر از جمله مواردی است که همیشه ذهن افراد گردشگر و توریستها را به خود میکند.از آنجائی که پاریس در لیست گرانترین و لوکس ترین مراکز گردشگری در جهان محسوب میشود در این مطلب به ارائه راهکارهائی برای داشتن سفری کم هزینه تر , گردشگری ارزان و صرفه جوئی در هزینه های سفر به پایتخت مد و شهر عشاق میپردازیم .

چگونه سفری کم هزینه تر در پاریس داشته باشیم!؟

  • در صورت امکان پیاده روی کنید. بناهای تاریخی و اکثر مراکز دیدنی پاریس در نزدیکی یکدیگر و در اطراف رود سن قرار گرفته اند. خود این مکان های دیدنی هم باهم فاصله چندانی ندارند و به راحتی و پیاده قابل دسترس هستند. پس کفش راحت را در سفر به پاریس فراموش نکنید.
  • شهر پاریس بسیار بزرگ است، و پیاده روی در آن ممکن است شما را از پا در بیاورد، بهترین کار این است که قبل از شروع به گشت و گذار، از روی نقشه موقعیت مکان های دیدنی را مشخص کنید، تا آنهایی که نزدیک بهم هستند را در یک روز برای بازدید انتخاب کنید.
  • در صورت توانائی میتوانید از دوچرخه هایی که در گوشه گوشه شهر پاریس به منظور سرویس دهی به افراد در نظر گرفته شده استفاده کنید .

برای خواندن ادامه این مطلب به سایت راهنمای گردشگری و نیازمندیهای ایرانیان در پاریس مراجعه کنید

کاخ ورسای و راهروی ممنوعه

کاخ ورسای زیباترین و پربازدیدترین کاخ سلطنتی دنیا

برج سن ژاک پاریس در خیابان ریولی

پاریس ,گردشگری ,هزینه ,های ,سفر ,جوئی ,جوئی در ,گردشگری ارزان ,صرفه جوئی ,سفر به ,ارزان و ,پاریس داشته باشیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید campaignzohor tarafdariha panjarehchoubi معین‌نامک گروه تجاری آبو،لمینت،پارکت،کفپوش،کاغذدیواری،درب ضد سرقت راهکار صنعت zahraengineer ماهی ها بی صدا می رقصند kahrobafunvc