كاباره ها و كلوب هاي معروف پاريس

كاباره ها و كلوب هاي معروف پاريس از قرن نوزدهم به بعد ,زندگي شبانه ي پاريس , شهر نور , پايتخت مد , هنر ,غذاو فرهنگ . را رنگي ديگر بخشيده اند .

Uacute;copy;Oslash;sect;Oslash;uml;Oslash;sect;Oslash;plusmn;Ugrave; Ugrave;Oslash;sect; Ugrave;ˆ Uacute;copy;Ugrave;„Ugrave;ˆOslash;uml; Ugrave;Oslash;sect;Ucirc;Œ Ugrave;…Oslash;sup1;Oslash;plusmn;Ugrave;ˆUgrave; Ugrave;frac34;Oslash;sect;Oslash;plusmn;Ucirc;ŒOslash;sup3;

جاذبه هاي گردشگري پاريس تنها مختص بهموزه گرديوجاذبه هاي تاريخيآن نميشود . بلكه زندگي در شبهاي اين شهر همچون روز هيجان انگيز است . شب هنگام نيز , زندگي همچون خون در تمامي عروق شهر پاريس دارد .قلب اين شهر نيز در شبهاگاه آرام و پر سگوت و گاه پر شور و هيجان همچون عاشقي در انتظار ديدن عاشق ميتپد . پاريس در دل شب با كاباره ها و كلوب هاي معروف ش جاني تازه ميگيرد .
در بينكاباره ها و كلوب هاي معروف پاريس ميتوان انواع موسيقي ها اعم از پاپ , راك , جازو هيپ هاپ را شنيد و انواع اجتماعات در اين اماكن را تجربه كرد .كلوبهاي شبانه ي اين شهر پر زرق و برق كه خواب و خستگي كار و روزمرگي را از چشم و تن گردشگران و پاريس نشينها دور ميكنند و آنها را در سياهي و سكوت شب به سمت روشنائي و آواي خود ميكشانند .

در واقع , قلب اين شهر در شبها گاه حتي قويتر از روزها ميتپد . قدمت ظهور كاباره ها و كلوب هاي معروف پاريس به پايان قرن نوزدهم بر ميگردد . اين كلوبهاي شبانه در ابتدا با رواج يك مدل موسيقي موزيكال به نام French cancan , كه ابتدا در لندن اجرا ميشد و بعد از آن به فرانسه و سپس در سراسر جهان شناخته شد .
بعد از گردشگري در پاريس و بازديد ازجاذبه هاي كردشگري تاريخي,تفريحيوفرهنگيعلاوه بر لذت بردن از زيبايي هاي پاريس در روز , حتما تفريحات شبانه پاريس را هم تجربه كنيد .
در ادامه اين مطلب به معرفي ,6 تا از كاباره ها و كلوب هاي معروف پاريسميپردازيم .

کاخ ورسای و راهروی ممنوعه

کاخ ورسای زیباترین و پربازدیدترین کاخ سلطنتی دنیا

برج سن ژاک پاریس در خیابان ریولی

پاريس ,ها ,معروف ,كلوب ,كاباره ,شهر ,كلوب هاي ,و كلوب ,هاي معروف ,ها و ,كاباره ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت کارگری سرکارگر عوض خجسته متری شش و نیم فرهنگ لغت ژاپنی طراحان برتر یوفا فوتبال درآمد 313 woodftalsretpo reistinenha خرید میناکاری اصفهان پیچک پلاس